Team Fridtjof

Het team van de Fridtjof bestaat uit heel veel mensen. Met elkaar doen we er alles aan om de kinderen zo goed mogelijk te laten ontwikkelen.

Stamgroepen

Stamgroepen 1/2

  • Zeeschildpadden

                                                    ​

    Frouwke

    maandag/dinsdag/donderdag/ vrijdag

    woensdag

  • Krabbetjes

    Renée

    maandag/dinsdag/woensdag/vrijdag

    donderdag
  • Zeepaardjes

    ​                                       

    Margot

    Maandag/dinsdag

    Monique

    Woensdag/donderdag/vrijdag

  • Maanvissen

                                                                   

    Myrthe

    maandag/dinsdag

    Thomas

    woensdag/donderdag/vrijdag

  • Zeesterren

    Thomas

    maandag/dinsdag

    Stefanie

    woensdag/donderdag/vrijdag

Stamgroepen 3/4

  • Okapi’s

    Hilde

    maandag t/m donderdag

     Claire

    Vrijdag

  • Dassen

    Floor

    maandag/dinsdag

    Daniëlle

    Woensdag/donderdag/vrijdag

  • Otters

    Marcia

    maandag t/m vrijdag

  • Vossen

    Sabine

    maandag /woensdag t/m vrijdag

    Claire

    Dinsdag

Stamgroepen 5/6

  • Ara’s

     Leonard

    Maandag t/m vrijdag

  • Wolven

    Rob

    maandag t/m vrijdag

  • Impala’s

    Mary

    maandag t/m vrijdag

Stamgroepen 7/8

  • Beren

    Chantal

    maandag t/m vrijdag

  • Gorilla’s

    Floris

    maandag t/m vrijdag

  • Olifanten

    Luwana

    maandag t/m vrijdag

  • Luipaarden

    Luuk

    maandag/dinsdag/vrijdag

    Frank

    Woensdag/donderdag

Vakleerkrachten

  • Techniek en onderzoekend leren

    Hein

    woensdag /donderdag/vrijdag

  • Gymleerkracht

    Patricia

    Maandag/woensdag/donderdag/vrijdag

Interne begeleiding

  • IB

    Sietske Yntema

    Onderbouw

    Jeannette Ruijters

    Bovenbouw

    maandag/dinsdag/donderdag

Administratie, ICT en conciërges

  • Administratie en ICT

    Wanda

    maandag t/m vrijdag

    Andy

    maandag/dinsdag/donderdag/vrijdagochtend

  • Conciërges

    Antonio

    Maandag t/m vrijdag

    Rabia

    Maandag t/m vrijdag

Brede School

  • Brede school

     
    Patricia

    Brede school

    Agnes

    Brede school

Onderwijsondersteuning

  • Onderwijsassistenten

    Ilse

    Groepen 3/4

    Tineke

    Kleuters

    Demi

    Kleuters

Schoolleiders en MT

  • Schoolleiders en MT

    Godelieve Jacobs

    Schoolleider

    maandag/dinsdag/woensdag/vrijdag

    Luuk Bijl

    Adjunct-schoolleider

    woensdag/donderdag

  • Bouwcoördinatoren

                                                                                     

    Myrthe

    Stamgroepen 1/2

    Marcia

    Stamgroepen 3/4

    Ingeborg

    Stamgroepen 5/6

    Chantal

    Stamgroepen 7/8

  • Tijdelijk afwezig: