Team Fridtjof

Het team van de Fridtjof bestaat uit heel veel mensen. Met elkaar doen we er alles aan om de kinderen zo goed mogelijk te laten ontwikkelen.

Stamgroepen

  • Eendjes

    Monique

    maandag/dinsdag/woensdag

    Margot

    donderdag/vrijdag

  • Konijntjes

    Renée

    maandag/dinsdag/donderdag/vrijdag

    Brenda

    woensdag

  • Egeltjes

    Hilde

    Maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Olifantjes

    Danielle

    maandag/dinsdag/woensdag

    Niels

    woensdag/donderdag/vrijdag

  • Eekhoorntjes

    Myrthe

    maandag/dinsdag/woensdag

    Stefanie

    donderdag/vrijdag

Stamgroepen 3/4

  • Vlinders

    Mary

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Chimpansees

    Melanie

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Dolfijnen

    Marcia

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Panda’s

    Sabine

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

Stamgroepen 5/6

  • Giraffen

    Jamilla

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag

    Thomas

    vrijdag

  • Pinguins

    Ingeborg

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Zebra’s

    Rob

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Zeehonden

    Robin

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

Stamgroepen 7/8

  • Poema’s

    Chantal

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Panters

    Floris

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Cheeta’s

    Luwana

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Tijgers

    Luuk

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

Directie en MT

  • Directie

    Godelieve Jacobs

    Schoolleider

    Luuk Bijl

    Adjunct-schoolleider

  • Bouwcoördinatoren

    Monique & Myrthe

    Stamgroepen 1/2

    Mary

    Stamgroepen 3/4

    Jamilla

    Stamgroepen 5/6

    Chantal

    Stamgroepen 7/8

Interne begeleiding

  • IB

    Sabine Vrijlandt

    Onderbouw

    maandag/dinsdag/vrijdag

    Astrid de Heer

    Bovenbouw

    dinsdag/woensdag/vrijdag

Administratie en conciërges

  • Administratie

    Wanda

    maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag

  • Conciërges

    Antonio Rabia
    Andy

Gym en Brede School

  • Gym & Brede school

    Patricia

    Gym & Brede school

    Agnes

    Brede school

Onderwijsondersteuning

  • Techniek en onderzoekend leren

    Hein
  • Onderwijsassistenten

    Ilse Tineke
    Diana Thomas
    Demi